יום הולדת, הערב באוזן בר תל אביב יום הולדת, הערב באוזן בר תל אביב

4/04/2013

בואו לבר

הערב, באוזן בר תל אביב, משעה 21:00 (פתיחת דלתות קצת קודם, וכדאי לנצל את זה על מנת לתפוס מקום) תערך מסיבת יום ההולדת הראשונה – אך לא אחרונה – של תחנת “הקצה“.

 

למה לא אחרונה? כי הערב תערך פיאסטה של הופעות, עם המיטב של היוצרים וההרכבים המקומיים בספרת האינדי והאלטרנטיב, ועל האש כבר מתבשלת מסיבת יום ההולדת הרשמית של התחנה, בפורמט מסיבתי כמו בספרים. כלומר שכל הבמה יעמדו דיג’ייז ויסובבו תקליטים. אבל – וזה אבל חשוב – אנחנו לגמרי מנועים מלדבר על האירוע הבא, אז בואו ונתרכז רגע בזה הנוכחי.

 

תראו, אמרנו זאת לא פעם ונשוב ונאמר זאת עוד פעמים רבות נוספות; היוזמה שלקחו נדב רביד וקוואמי, בלהפוך את תכנית הרדיו הדו שבועית שלהם לתחנה עצמאית שעובדת 7 ימים בשבוע היא אחד המעשים התרבותיים החשובים שקרו בישראל בשנים האחרונות. אין שני לו מבחינת הרצינות והמקצועיות ששמו נדב וקוואמי להיות להם לאג’נדה, וגם אין תחנה שמתקרבת להיצע התוכני של ה”קצה”.

 

מקטונר ועד אגוזי, מיוני שרוני ועד לאון פלדמן וכמובן – רצועת הדאנס שאנחנו שותפים לה יחד עם עפרי גופר. נדב וקוואמי אחראים בלעדית לכך שבכל יום, למשך שעתיים, משודרת באינטרנט הישראלי תכנית עם המוזיקה הכי טובה ברדיו. ולא זאת בלבד, אלא שכל התכניות ממשיכות – כמו שצריך – לחיות לנצח בארכיון האון דימנד של התחנה.

 

לפני כחודש פתחו קוואמי ונדב בקמפיין גיוס תרומות לטובת הפאזה הבאה של הקצה – הקצה 2.0 שתכלול גם אפליקצייה לסמארטפונים ועוד מני פיצ’רים נהדרים וחשובים. אם תרמתם – אז אין כמוכם, ואם לא – נותרו עוד שבועיים. תוכלו לעשות את זה כאן.

 

אז הערב – באוזן בר תל אביב, במרתון של הופעות שכולל את -
שי נובלמן, ויתרתי, בוא לבר, TINY FINGERS, HC/DC, SODA FABRIC, REJOICER, AMIT EREZ & THE SECRET SEA, אנטיביוטיקה , אבי עדאקי, עוזי, פיינרמן, שני קדר, צביקה פורס, נעם פרתום, קאמי מלץ, אליוט ו-BETZEFER

“הקצה” חוגגת שנה. ראשונה מני רבות, טובות ומרגשות.

 

נדב, קוואמי – המון תודה על שנתתם לנו רצועת רדיו, והמון תודה על התחנה הזו וכל מה שהיא מביאה לקהילת שוחרי המוזיקה בישראל. אנחנו אוהבים אתכם, וגאים בכם.

 

מזל טוב

 

 

תגיות: , , , , , , ,


  • *שדה חובה (בלי פאניקה, המייל לא יופיע)